Yükleniyor...

HizmetlerimizHizmetlerimiz

Biz ne mi yapıyoruz?
Web-Masaüstü Yazılım

Çalıştığınız sektörü öğrenmeye başlayarak yaptığımız çalışmalarda, standart ve seri bir yapı yerine, ince eleyip sık dokuyarak sizin yazılım projelerinizi geliştirebiliriz.

Mobil Yazılım

Gelişen teknoloji çağı ile mobil kullanımının artması bir çok firmayı zor durumda bırakmaktadır. Projelerinize mobil desteği sunarak bu engeli atlatmanıza yardımcı olabiliriz.

Grafik Tasarım

Kartvizit, broşür, katalog, antetli kağıt, dosya,zarf, yazı karakteri ve kurumsal renginiz aslında firmanızın kendini tanıtmasıdır. Kendinizi layıkıyla tanıtacağınız tasarımları yapabiliriz.

Sosyal Medya

Sizin belirlediğiniz kelimelerle tüm web siteleri ve sosyal mecralarda aramalarımızı gerçekleştirir, arama sonuçlarını bahsedilen konu ve olumlu-olumsuz olmasına göre sınıflandırırız. Kısacası; arama sonuçlarını markanız için "izler", "ayrıştırır" ve "analiz ederiz". İsterseniz soyal medya hesaplarınızı profesyonel ekibimiz tarafında yönetebiliriz.

Seo Hizmetleri

Web sayfanızın Audit raporlarını hazırlayan ekibimizle, eğer yapınız müsait ise web sitenizin arama motorlarıyla uyumlu olmasını ve kullanıcı deneyimini ön planda tutan bir yapıya bürünmesini sağlayabiliriz.

Seslendirme Hizmetleri

Profesyonel seslendirme sanatçısı kadrosuyla proje ve markalarınızı en iyi şekilde hedef kitlenize duyurabiliriz.

  • %100 müşteri memnuniyeti
  • 7/12 müşteri desteği
  • Özel talepleriniz için size özel versiyonlar üretebiliriz
  • Kullanabileceğiniz modülleri alıp kullanmayacaklarınızı sistemden kaldırabilirsiniz
  • Güncel teknolojiler gelişen yazılım alt yapısı
  • Kullanabilirlik ve Performans